Pasen staat voor gezellig samen zijn met familie en/of vrienden. Maar ook voor het naderende voorjaar, frisse kleuren & vrolijke decoratie in huis én voor lekker eten. Of dat nu het paasontbijt is, lekkere chocolade eieren en andere zoete & hartige hapjes, een paasbrunch of een gezellig diner. Zoek je een cadeau voor Pasen voor Opa en Oma? Kijk hier voor inspiratie!
Dit jaar is Pasen even anders dan anders. Waar je normaal misschien met Opa en Oma gezellig aan de paasbrunch zit en een kleinigheidje voor ze meeneemt, kan dat nu even niet. Maar een leuk cadeautje voor Pasen kan altijd 😉 Hieronder vind je inspiratie!
Paashangers met eigen foto
Geef de paastakken een persoonlijke touch met deze houten hangers met daarop jouw favoriete foto. Vul aan met paaseitjes, paashaasjes en je bent helemaal klaar voor Pasen!
Zoek je kleine paascadeautjes met een vleugje nostalgie? Neem dan een kijkje bij Dille & Kamille. Hier vind je paasdecoratie en allerlei leuke spulletjes voor het paasontbijt en de paastafel. Voor ouderwetsche gezelligheid!
Cadeau voor Pasen – met je eigen foto
Bij YourSurprise kan je terecht voor gepersonaliseerde cadeaus. Dus cadeaus met een eigen foto, naam en/of tekst. En natuurlijk ook voor paascadeaus! Van een broodplank tot een blik vol paaseitjes tot een paasbord: neem zeker een kijkje als je Opa en Oma een uniek cadeau wilt geven.
Paasdecoratie en zoetigheden
Vroeger werden de paastakken in huis gehaald om te versieren met vrolijke paasdecoratie zoals eitjes en kuikentjes. Maar tegenwoordig is er zoveel meer versiering te vinden om het huis vrolijk aan te kleden!
Bij HEMA vind je via deze link alles voor Pasen. Denk aan paasdecoratie, spulletjes om te knutselen (natuurlijk zelf eieren verven!) én aan zoetigheden zoals gebak voor Pasen. Voor elk budget is er wat te vinden!