Het heerlijk avondje is gekomen! Wil je zeker weten dat Sint en zijn Pieten jullie cadeautjes bij het juiste huis afleveren? Zorg dan voor een jute zak met eigen naam erop! Verkrijgbaar met verschillende designs en te personaliseren met jouw eigen tekst: bijvoorbeeld jullie achternaam of de naam van je (klein)kind.
Zeg je Sinterklaas, dan zeg je jute zak. Alleen al de geur van jute doet denken aan Sinterklaas ? Geef deze nostalgische cadeautjestas een persoonlijke touch en maak het heerlijk avondje, extra bijzonder!
“Gewoon een leuke zak met die namen erop. Vonden de kids erg bijzonder!!”

De ouderwetsche jute zak met eigen naam erop!
De jute zak van Sinterklaas is ook verkrijgbaar met lieve Woezel & Pip afbeelding.
Ook voor Kerstmis
Steeds meer mensen geven cadeaus met Kerstmis, in plaats van met Sinterklaas. Of voor de echte geluksvogels: die krijgen zowel met Sinterklaas als met Kerst, cadeautjes 😉 Presenteer de cadeaus op een leuke manier met een gepersonaliseerde jute kerstzak!
Sinterklaasgedicht bij dit cadeau:
Zet je deze jutezak in de huiskamer neer,dat geeft direct de juiste sfeer.
Ieder cadeautje dat je in de jutezak vindt,
komt gegarandeerd van de echte Sint!