Kijkt Oma uit naar Kerstmis? Geef haar dan dit persoonlijke cadeau: een adventskalender met chocolade en eigen foto! Je maakt de adventskalender heel eenvoudig online door Oma’s favoriete foto aan het ontwerp toe te voegen. Ook leuk als Sinterklaascadeau voor Oma. Fijne feestdagen!
Zoek je een cadeau voor een oudere dame? Met dit cadeau maak je iedereen gegarandeerd blij ? Wachten tot het Kerst is wordt een stuk leuker met deze adventskalender met chocolade. Elke dag kan Oma namelijk een vakje openmaken, totdat het Kerstmis is.
Je kunt op deze adventskalender niet alleen haar favoriete foto laten zetten, Oma vindt in elk vakje ook een lekker chocolaatje. Elke dag in december dus plezier van dit bijzondere cadeau!

Adventskalender met chocolade én jouw eigen foto!
Je maakt de adventskalender heel eenvoudig online. Kies het formaat, kies eventueel een design en voeg jouw eigen foto toe. De vakjes worden vervolgens gevuld met verschillende Ferrero chocolaatjes en klaar is Oma’s persoonlijke adventskalender!
Leuk om zomaar aan Oma te geven, maar je kunt dit qua timing natuurlijk ook heel goed als Sinterklaascadeau geven.
Adventskalender met eigen foto’s
Houdt Oma niet zo van chocolaatjes? Of zoek je een cadeautje voor een wat kleiner budget? Geef dan een adventskalender met eigen foto’s, zonder chocolaatjes. Ook dan heeft Oma in december dagelijks een verrassing: er komt namelijk elke dag een andere foto tevoorschijn!
Ook deze adventskalender maak je heel gemakkelijk online. Kies het formaat en eventueel een design, voeg jouw selectie van foto’s toe en creëer jouw eigen adventskalender!

Een uniek en persoonlijk foto-cadeau voor Oma!
Sinterklaasgedicht bij dit cadeau:
Het einde van het jaar komt er alweer aan,terwijl de kerstballen nog in de doos op zolder staan.
Nu Sinterklaas alweer bijna onderweg is naar Madrid,
wordt het tijd dat iedere bal weer aan een dennentakje zit.
Om Oma over de naderende feestdagen te vertellen,
krijgt ze een kalender om de dagen af te tellen.
Zo'n adventskalender is echt een leuk ding,
er zit namelijk voor iedere dag een verrassing in!